TEDY Z© zúbky

Pre bábätká a malé deti V OBDOBÍ RASTU ZÚBKOV od 4 mesiacov do 4 rokov.
bez laktózy!  *  bez lepku!  *  bez alergénov!  *  osvedčené!  *  efektívne!  *  100% prírodné!

TEDY Z© pastilky obsahujú päť zložiek, z ktorých každá jednotlivo prispieva k správnemu fungovaniu. Účinok týchto komponentov presne zodpovedá problémom, ku ktorým dochádza počas rastu zúbkov:
teplota  *  hnačka  *  kŕče  *  výrazná podráždenosť  *  rozrušenie  *  nespavosť

Zloženie: Matricaria recutita , Calcium phosphoricum , Magnesium phosphoricum, Calcium carbonicum, Ferrum phosphoricum, Sacharóza.

Spôsob aplikácie:
TEDY® vykazuje najlepší účinok týmito spôsobmi:
*  Pastilky TEDY® rozpustiť s trochou prevarenej vlažnej vody alebo mlieka na silikónovej plastovej čajovej lyžičke a dať dieťaťu vypiť z lyžičky. Taktiež môžete pripravený roztok aplikovať dieťatku pipetou priamo do úst.
*  Pastilky TEDY® vložiť do fľaše dieťaťa, pridať asi 5 ml prevarenej vlažnej vody a keď sú pastilky rozpustené, dať dieťatku fľašku na pitie.

Použitie:
*  Každých 30 minút rozpustiť 5-8 pastiliek TEDY Z© na silikónovej plastovej čajovej lyžičke s trochou prevarenej teplej vody alebo mlieka. Keď sú bolesti silnejšie, podávať dieťatku každých 15 minút. Tekutinu môžete dieťatku aplikovať aj pipetou priamo do úst.
*  Vložíte 5-8 pastiliek TEDY® do fľaše dieťaťa, pridáte asi 5 ml prevarenej vlažnej vody, keď sú pastilky rozpustené, dať dieťatku fľašku na pitie. Tento proces opakovať každých 30 minút.
Akonáhle sú príznaky zmiernené, TEDY® pastilky podávať menej často.
Trvanie užívania nie je obmedzené.

Skladovanie:
Uchovávajte pri teplote do 30 ° C. Vždy uchovávajte fľašu uzatvorenú na ochranu obsahu pred vlhkosťou. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Jedno balenie obsahuje množstvo pastiliek pre približne 170 použití.
Pastilky môžu užívať aj dospelí pri podráždenej ústnej dutine!

Prospešný účinok harmančeka:
Účinkuje na koži a slizniciach úst, upokojuje výsyp, rany a zápaly. Stimuluje vývoj imunitného systému!

BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV  *  ÚČINKUJÚ IHNEĎ  *  NEŽNÉ A PROSPEŠNÉ PRE DETSKÉ BRUŠKO!

Cena: 10,50 EUR